Yaratıcılığınızı Harekete Geçirecek İnovatif Ürünler

Girişimcilerin inovatif fikirlerinin başlangıç noktası, doğal olarak bildikleri ve tecrübe ettikleri sektörlerden geliyor. 

Girişimciler yeni ihtiyaçlar karşısında tepkisiz kalamıyor ve taleplere karşı arz oluşturuyorlar. İnsanlar yaşadığı zorlukların karşısında kolay ve basit kullanıma daha müsait olan yeni ürünleri tercih ediyor.

Esinlenebileceğiniz inovatif ürünler…

Güneş Enerjili Bahçe Masası

Bu güneş enerjili bahçe masası ile bahçede temiz hava ve güneş eşliğinde tablet ve akıllı telefonlarınızı rahatça kullanıp şarj edebilirsiniz.

gunes-enerji-masa-sarj

Bisküvi Tutucusu

Bisküvileri millet olarak çaya, süte bandırmaya bayılırız. Bu yeni ürün fikri tam bize göre, bisküvi tutucusu resimde de görüldüğü gibi gayet kolay ve kullanışlı.

biskuvi-tutucu

Köpek Ayakkabıları

Köpeği olanlar ve onun dışarı çıkıp eve geldiğinde yaptığı pislikten yakınanlara tasarlanmış bir ürün. Köpek ayakkabılarının kullanımını geniş tutmak isteyenlere bir öneri. Eğitime müsaid olan bu hayvanları yeni ayakkabıları ile temizlikte de kullanabilirsiniz.

pet-sweep

Kitap Sayfa Ayracı

Kitap okumayı sevenler bu ayraç ile işleri daha kolay olacak.

kitap-ayraci

Çekirdek Ayıklayıcısı ( Kiraz – Vişne  Zeytin )

Reçel yapanların çekirdek ayıklaması daha kolay ve hijyenik. Veya çocukların yiyeceği besinleri bu tasarım ile eğlenceli hale getirebilirsiniz.

kiraz-ayiklayici

Gramaj Göstergeli Kesme Tahtası

Olayı anlatmaya resim izin vermiyor her şey ortada. Ne kadar neyden kestiğinizi bu gramaj göstergeli kesme tahtası ile ölçeklendirebilirsiniz.

gramaj-kesme-tahtasi

Yazar: Ferhat Altun

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar