KOSGEB Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği: 50.000 TL

KOSGEB Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği kapsamında 50.000 TL üst limitli 12 ay ödemesiz geri kalan 3 ayda bir eşit taksitler halinde ödemeli toplam 36 ay vadeli olarak ödenecektir.

11

KOBİ’lerin nakit sorununa somut bir destek olması beklenen kredi için başvurular 19 Aralık 2016 Pazartesi günü saat 09.00’da online olarak http://sifirfaiz.kosgeb.gov.tr adresinden yapılmaya başlanacak olup, 21 Aralık 2016 Çarşamba günü saat 24.00’a kadar devam edecektir.

a

3 gün sürecek başvurular KOSGEB Müdürlüklerine bizzat giderek değil, online olarak yapılacaktır. Başvuru yapabilmek için KOSGEB Veri Tabanına kayıt olunması ve güncel (2016 yılına ait) KOBİ Beyannamesinin KOSGEB’e teslim edilmesi gerekmektedir.

indir

KOSGEB Veri Tabanına kayıtlı olan ve güncel (2016 yılına ait) KOBİ Beyannamesini KOSGEB’e vermiş olan KOBİ’lerin başvuru tarihleri içerisinde http://sifirfaiz.kosgeb.gov.tr adresinden başvuru yapması yeterli olacaktır. 

Veri tabanına kayıt olmamış KOBİ’ler http://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/genel/detay/176/veri-tabanina-nasil-kayit-olunur adresinden kayıt işlemlerini izleyebilirler.

Yazar: Ferhat Altun

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar