İstanbul E-Ticaret Zirvesi 2013

İstanbul E-Ticaret Zirvesi, internet konusunda yeni iş fikri olan henüz şirketini kurmamış, iş fikrini gerçekleştirmek için şirketini kurmak üzere olan, internet şirketini / girişimini kurmuş, sermaye, yönetim, pazarlama ve diğer desteğe ihtiyacı olan, girişimci ve girişimci adaylarnın katıldığı bir organizasyondur.

Zirvede, Türkiye’deki başarılı şirket kurucuları, yatırımcılar, girişimciler ve diğer konularda başarılı profesyoneller davet edilerek, katılımcılara teorik bilgilendirmenin yanı sıra pratik uygulamalar ve tecrübelerin anlatılması sağlanmaktadır.

Zirve, Türkiyede e-ticaret girişimcilerinin destekleyerek pazara yeni ürün ve servislerin sunulmasına imkan sağlamayı hedeflemekte ve bu sayede ülkemizin yenilik ve teknoloji alanında gelişimini desteklemeyi amaçlamaktadır.

Zorlu girişimcilik yolunda, girişimcilerin hayallerini ve fikirlerini hayata geçirme noktasında ihtiyaç duyulan birçok alanda bilginin paylaşıldığı, 24 farklı firmanın yer aldığı zirvenin birincisi 450 kişilik yoğun bir katılımla 2012 yılında gerçekleştirilmiştir.

Zirve bu sene 3 Ekim 2013 tarhinde, Üsküdar Bağlarbaşı Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecektir, katılmak isteyenlere duyurulur.

 

maxresdefault

Yazar: Ferhat Altun

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar