Girişimcileri Göklere Çıkaran Proje

Türk Hava Yolları’nın yeni projesi, parlak fikirlere sahip girişimcilere projelerini THY uçaklarında duyurma ve yeni yatırımcılar bulma şansını sunuyor. En başarılı girişimler gökyüzüne taşınıyor!

 ekran

Türk Hava Yolları ve Etohum işbirliğiyle hayata geçirilen ‘Invest On Board‘ projesi sayesinde girişimcilerle yatırımcıların bir araya geleceği yeni bir alan yaratılması hedefleniyor.

Proje kapsamında, fon arayan girişimciler, fikirlerini Türk Hava Yolları uçaklarında sunma imkânı yakalayabilecek. İş adamları ve yatırımcılar ise en iddialı startup fikirlerini uçakta seyahat ederken oturdukları yerden izleme ve değerlendirme şansını bulacak.

 

Bu kapsamda seçilen ilk 11 startup projesi, Aralık ayından itibaren Türk Hava Yolları’nın uçak içi eğlence sistemi Planet’e yüklenmiş durumda. Ayrıca yeni başvurular arasından seçilecek projeler de aydan aya Planet sistemine eklenecek.

 ekran 12

Fikirlerin kolay erişilebilir olması, dinleyicilerin uçakta projeleri incelerken dikkatlerini dağıtacak unsurlardan uzak olmaları ve girişimcilerin tek bir sunumla binlerce kişiye bir kerede ulaşılabilmeleri projeyi her iki taraf için de cazip hale getiriyor.

Proje hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için investonboard.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Invest on Board

Yazar: Ferhat Altun

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar