Girişimciler Yatırımcılarla Buluşuyor

BIC Angels, 18 Nisan 2014 günü İstanbul’da, Maslak Urban Station ‘da girişimcilerle buluşuyor. Katılım ücretsizdir.

 bicist-1

Yatırım arayışındaki girişimcilere yönelik olarak İstanbul’da düzenli olarak organize edilen BIC Angels girişimci buluşmalarına tüm girişimciler davetli.

 

Katılım koşulları:

 

Öncelikle etkinliğe kaydınızı gerçekleştirin. Etkinlik günü için bir sunum hazırlayın (yatırımcı sunumu için bakınız). 10 dakika boyunca fikrinizi veya şirketinizi anlatma imkanınız olacak daha sonra BIC ekibi sizinle fikriniz hakkındaki düşüncelerini paylaşacaktır. (Süreniz 10 dakika, bunu aşmayın)

 

Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra, BIC Angel Invesments ekibi size telefonla ulaşıp sunum başlangıç saatinizi sizinle birlikte netleştirecektir. Kayıtların arasında bir seçim yapılacağı için, her proje sunuma çağrılmayabilir.

 

Katılım bedeli:

 

Bu etkinlik ücretsizdir! Tanışmak ve olası işbirliği imkanlarını konuşmak amacıyla buluşacağız.

 

BIC Angel Investments kimdir?

 

BIC Angel Investments, teknoloji, e-ticaret, mobil uygulamalar, sosyal ağlar, zenginleştirilmiş gerçeklik veya cloud bazlı çözümler içeren projelerle ilgilenen bir yatırım şirketidir. 250 K $’a kadar melek yatırımlarla birlikte, strateji, back office hizmetleri ve teknoloji gibi alanlara da destek vermekteler. Startup’ların sağlıklı büyümeleri için sadece paraya değil aynı zamanda tecrübeye ve profesyonel hizmetlere de ihtiyaç duyduklarını düşünüyor, çalışmalarını bu doğrultuda yapılandırmaktalar.

Yazar: Ferhat Altun

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar