Fuar: KOBİ’ler İçin İyi Bir Mecra

Fuarlar ikili iş görüşmeleri, yeni müşterilerle ve tedarikçilerle tanışmak için iyi bir mecra. Bu doğrultuda sektörel fuarların takip edilip katılım sağlanması KOBİ’nin büyümesi ve varlığını devam ettirmesi adına çok önemli bir unsur.

dunyanin-en-iyi-ceolari

Bu ay takvime alınan 40 fuarın 22’si İstanbul’da yapılacak. Fuar yapılacak diğer iller ise Adana, Antalya, Balıkesir, Denizli, Gaziantep, İzmir, Konya ve Muğla.

 fuar

TOBB’un internet sitesinde yayımladığı verilerden derlenilen bilgiye göre, bu ay takvime alınan 40 fuarın 22’si İstanbul’da yapılacak.

Fuar yapılacak diğer iller ise Adana, Antalya, Balıkesir, Denizli, Gaziantep, İzmir, Konya ve Muğla. Söz konusu fuarlar arasında 13-15 Şubat tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek “Baraj H.E.S. Fuarı” ile 13-16 Şubat tarihlerinde Antalya’da yapılacak “Evlilik ve Düğün Hazırlıkları Fuarı” dikkati çekiyor.

“IFEXPO 2014 11.Uluslararası İstanbul Çorap, İç Giyim Fuarı( 06-08 Şubat), Eğitim, Eğitim Materyalleri ve Teknolojileri Fuarı (08 Şubat), 4.Prefabrik Fuarı Türkiye (13-15 Şubat), Baraj H.E.S. Fuarı 2014 (13-15 Şubat), Avrasya Boat Show 2014 7.

Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları (14-23 Şubat) İstanbul’da bu ay düzenlenecek fuarlardan bazıları olurken, “Biz Evleniyoruz – Evlilik ve Düğün Hazırlıkları Fuarı (13-16 Şubat) Antalya’da, “Konya Hayvancılık 2014 2. Hayvancılık Ekipmanları ve Süt Endüstrisi Fuarı (27 Şubat-02 Mart) Konya’da, Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları (27 Şubat) İzmir’de düzenlenecek.

fuar 2

Ayrıntılar ve Fuar Rehberi İçin : http://www.fuarrehberi.org.tr/

Yazar: Ferhat Altun

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar